WYWOŁAJ ZDJĘCIA ONLINE

Witamy w pierwszym kroku wywoływania zdjęć online. Aplikacja obsługuje wyłącznie pliki w formacie jpg, jpeg. Waga pojedynczego pliku nie może przekroczyć 10 MB. Jeśli chcesz wywołać zdjęcia w różnych formatach, przejdź przez cały proces kilka razy, ponieważ do każdego zlecenia można przypisać tylko jeden format do wywołania.

Dodaj zdjęcia...
Przeciągnij zdjęcia tutaj
 

Podanie Twoich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wykonania usługi zwanej "WYWOŁANIE ZDJĘĆ ONLINE".

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kodak Express Krzysztof Mioduszewski, 08-110 Siedlce ul. Piłsudskiego 21.

Twoje dane będą przetwarzane w celu realizacji usługi wywołania zdjęć i przechowywane będą do czasu jej wykonania lub do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dane będą przechowywane do chwili odbioru wywołanych zdjęć, do momentu otrzymania rezygnacji z wykonanej usługi lub otrzymania zgłoszenia usunięcia danych osobowych.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Kodak Express Krzysztof Mioduszewski pod adresem e-mail kontakt@kodak.siedlce.pl lub pisemnie na adres siedziby.

Copyright © 2020 Kodak Express Krzysztof Mioduszewski. All rights reserved
Liczba wejść: 782345, dziś: 35